Rekommenderade inlägg
Påsken :) -
Precis nyss messade Corrinda och sa att de var framme i Bromölla, tjugo minuter innan…
Glad Påsk! Och rabatt på VästerbottensSåpa:) - 1
Reklam och annonslänk för Västerbottens Såpa . Jag är tillbaka från Blåkulla:) Det var ungefär…
Hårda bud… - 2
Vet ni en sak? Jag är så oerhört glad över att jag inte går i…
Whoop whoop:) - 3
Herregud vad tiden rusar på, jag blinkade så gick det en vecka. Gosh! I alla…
Kommentarer
Varsågod. 😀
såg ett tips om bowling: barn 6-14 år bowlar gratis! bla i uppsala Fyrishov? man kan googla och anmäla sej, gäller hela sommarn
Jag beundrar verkligen dig Carola, har skrivit det många gånger men det är verkligen sant. Vilken styrka du har! Jag ser verkligen upp till dig. Och jag hoppas så innerligt att du och barnen snart kan få lite ro och rättvisa i det hela, för det är ni värda! Kram
Du har min största beundran, du starka kvinna. Stå på dig bara, tycker en 73-årig gammal tant.Hur kan man bara välja bort sina barn, respektive barnbarn?????
Det kan nog bara egoistiska, onda människor:-)
Håller på dig alla dar i veckan:-)
Ja.man kan bara skaka på huvudet, nu kan man prata om särbehandling, vem /vilka kan betee sig så här mot barnen? fattar inte hur en del människor är funtade, Nu kan man verkligen säga att dom har tagit ställning, och hoppas med tiden att Dina barn fattar hur dum släkten verkar vara på ´hans ´sida.. nä fy fan vilket sätt. att helt plötsligt inte verka räknas med i skaran. Nä på dom bara.
☺️
😀